Samsung Galaxy Fit3 na oficiálních snímcích! Má moderní hliníkové zpracování a velký displej

samsung galaxy fit 3
  • Samsung Galaxy Fit3 se objevil na oficiálním webu společnosti
  • Produktová stránka odhaluje design i několik funkcí
  • Oficiální uvedení je podle všeho na dosah

O existenci náramku Galaxy Fit3 od Samsungu víme už nějakou dobu. Poslední generaci představila jihokorejská společnost v roce 2020 a dlouho to vypadalo, že se dalšího fitness gadgetu nedočkáme, ale opak je pravdou. Po mnoha únicích se nyní dokonce objevil i na oficiálním webu, takže si ho můžeme prohlédnout pěkně z detailu a zároveň o máme další informace. Dalo by se předpokládat, že nás od oficiálního představení dělí jen pár týdnů, když měl Samsung hotovou takřka celou produktovou stránku.

Samsung Galaxy Fit3 vypadá oproti svému předchůdci značně moderněji. Má poměrně velký displej (má mít úhlopříčku 1,61″) a vzhledově připomíná náramky Band Pro od Xiaomi nebo třeba Huawei Watch Fit druhé generace. Počítat můžeme také s hliníkovou konstrukcí, ta bude nabízena v šedé, stříbrné a růžově zlaté verzi. Samsung se pochlubil také s rychloupínacím mechanismem, řemínky tedy bude možné vyměnit během několika sekund.

Obrázky ukazují minimalistický ciferník s informacemi o čase, krocích, srdečním tepu a stavu baterie, ale je takřka jisté, že jich bude na výběr velká spousta. Co se týče funkcí, počítá se také s měřením SpO2, spánku a několika sportů, na jedno nabití by měl díky 200mAh baterii s podporou 5W nabíjení vydržet až 13 dní. Cenu zatím výrobce neprozradil, ale čekal bych, že se nebude prodávat za více než 2 500 korun.

Dává vám chytrý náramek v dnešní době smysl?

Zdroj: gadgetsandwearables, gadgets360

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)