TOPlist

Samsung chystá konkurenta k Mi Bandu 7. Kolik bude stát?

samsung galaxy fit2

Samsung patří mezi ty největší výrobce chytrých hodinek. Zejména řada Galaxy Watch4 si získala na trhu poměrně silné místo a to hlavně díky Wear OS. Jihokorejská společnost však v minulosti pracovala i na chytrých náramcích řada Galaxy Fit. Poslední model, Galaxy Fit2 byl ale představen již před dvěma lety a podle nejnovějších informací se v dohledné době dočkáme nástupce.

Galaxy Fit3 je údajně ve vývoji

Zveřejnil ji samotný moderátor fóra Samsung Community z Jižní Koreji. Jeden z uživatelů se ptal na to, kdy můžeme další generaci náramku Galaxy Fit očekávat, načež mu moderátor odpověděl, že buď ve druhé polovině letošního roku, nebo v první polovině roku 2023.

Náramek by měl vycházet na stejné peníze, jako předchůdce. V Evropě tedy můžeme očekávat cenu okolo 50 EUR, což je asi 1 200 Kč. O nových funkcích ale zatím Samsung mlčí. Možná se dočkáme většího displeje či lepší výdrže baterie, nové senzory a třeba snímání SpO2, které v Galaxy Fit2 chybí. Náramek tedy bude cenou konkurovat třeba nedávno uvedenému Xiaomi Mi Band 7.

Jaké chytré náramky jste vyzkoušeli?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)