Samsung Galaxy Fit a Fit e: Stylové fitness náramky s týdenní výdrží a novým systémem

samsung galaxy fit predstaveni

Všechny nově představené produkty Samsung prošly určitou změnou designu. Největší změny si ale můžeme všimnout u chytrých fitness náramků. Samsung Galaxy Fit a Fit e se vůbec nepodobají předchozí verzi Gear Fit 2. Samsung se vydal jinou cestou a nyní Galaxy Fit má více klasický vzhled, který od náramku očekáváte.

Samsung Galaxy Fit a Fit e: Chytrý fitness narámek, který vydrží týden na jedno nabití

Novinka od Samsungu chce konkurovat hlavně Fitbitu a oblíbenému náramku Charge 3. Využívá se barevný AMOLED displej o velikosti 0,95 palců, všimnout si můžete kromě menší velikosti, že není rovněž zahnutý jako předchůdci. Rozlišení je 120 x 240 pixelů, ve výsledku tak má skvělou jemnost 282 ppi. Baterie má kapacitu 120 mAh, díky ní se slibuje výdrž až 1 týden.

nositelna elektronika samsung galaxy

Zajímavé je to, že se nepoužívá systém Tizen, ale nový RealTime OS. Náramku nechybí sledování srdečního tepu, akcelerometr, gyroskop, Bluetooth a rovněž i voděodolnost 5ATM a MIL STD 810G.

samsung galaxy fit galaxy fit e

Zařízení je určeno k automatickému sledování vaší aktivity jako je chůze, běh, jízda na kole a další tři aktivity. Pomocí aplikace se dá vybrat až dalších 90 aktivit, které si můžete v náramku aktivovat. Nechybí ani měření spánku a stresu. Po propojení s telefonem můžete sledovat na náramku notifikace.

chytry naramek samsung galaxy fit

Levnější verze Galaxy Fit e má displej o velikosti 0,74 palců, rozlišení 64 x 128 pixelů (jemnost 193 ppi) a používá se PMOLED panel. Baterie má kapacitu 70 mAh. Chybí zde i gyroskop pro přesnější měření aktivity.

Pokud vás zajímají nové Samsung produkty, doporučujeme naše články o Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy Fold nebo Samsung Galaxy Watch Active.

Cena a dostupnost Samsung Galaxy Fit a Galaxy Fit e

Oba náramky budou dostupné na českém trhu až v květnu 2019. Přesnější datum není momentálně známé. Galaxy Fit bude k dispozici v černé a stříbrné barvě za cenu 2 599 Kč. Levnější Galaxy Fit e bude v černé, bílé a žluté za cenu 999 Kč.

Jak se vám líbí nové chytré náramky Samsung Galaxy Fit a Galaxy Fit e?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)