Známe cenu náramku Samsung Galaxy Fit 3. Jak si povede oproti Mi Bandu od Xiaomi?

samsung galaxy fit 3
  • Fitness náramek Samsung Galaxy Fit 3 je podle všeho za rohem
  • Můžeme se mrknout na krabičky focené u maloobchodního prodejce
  • Tajemstvím už není ani cena, náramek bude stát v přepočtu 2 300 korun

V poslední době se hodně mluví o novém fitness náramku Samsung Galaxy Fit 3. Minulý týden unikla jeho kompletní podoba, nepostaral se o to přitom žádný leaker, nýbrž samotný Samsung, který jej omylem publikoval na oficiálním webu. Známe tak hromadu specifikací a funkcí, nyní se můžeme mrknout na krabičku, ale hlavně také cenu, která možná nejednoho z vás překvapí.

Samsung Galaxy Fit 3 se pyšní obdélníkovým hliníkovým tělem s fyzickým tlačítkem na pravé straně a certifikací IP68, což potvrzují uniklé rendery. Z výbavy stojí za zmínku 1,57palcový AMOLED displej, monitoring srdečního tepu, saturace kyslíku v krvi či detekce pádu, sportovci pak ocení přes 100 sportovních režimů. Dálkově budete moci ovládat nejen média, ale také fotoaparát telefonu, což se může bezpochyby hodit. Na jedno nabití má vydržet až 13 dní, to však bude záviset na používání a funkci Always-On.

galaxy fit3 balení

Na fotografii můžeme vidět krabičky nových náramků, které jsou pravděpodobně foceny u maloobchodního prodejce, oficiální představení je tedy doslova na spadnutí. Teoreticky by se tak mohlo stát na veletrhu MWC, kam má namířeno i naše redakce. Stejný zdroj tvrdí, že bude náramek stát v Tanzánii 250 000 šilinků, což je v přepočtu asi 2 300 korun. Jeho největším konkurentem bude tedy zřejmě Xiaomi Smart Band 8 Pro. Ten se představí v Evropě v únoru a je nejvíce spojován rovněž s akcí MWC.

Co říkáte na údajnou cenu náramku od Samsungu?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)