Náramek, nebo hodinky? Xiaomi Smart Band 8 Pro brzy zamíří do Evropy!

Xiaomi Smart Band 8 Pro
  • Náramek Xiaomi Smart Band 8 Pro se v Číně prodává už půl roku
  • Brzy se ho dočkáme i v Evropě, k uvedení má dojít na veletrhu MWC
  • Vedle něj se objeví také telefony řady Xiaomi 14

Oblíbený fitness náramek Xiaomi Smart Band 8 Pro, který se v Číně prodává jak na běžícím páse už od loňského srpna, se chystá na globální trh. Očekává se, že oficiální představení proběhne na nadcházejícím veletrhu MWC v Barceloně koncem února. Tam má výrobce představit také řadu Xiaomi 14.

Podle úniku informací od leakera Sudhanshu Ambhoreho, bude Xiaomi Smart Band 8 Pro v Evropě vycházet na 89 EUR, tedy nějakých 2 200 korun. Prodejci však mohou na začátku prodeje nabídnout výhodnější cenu a to sice 69 EUR, asi 1 700 korun. Tato akce by se měla týkat i Česka, e-shop xiaomicesko.cz totiž náramek zalistoval za 1 690 korun, následně však nabídku smazal.

xiaomi smart band 8 pro cena

Náramek bude dostupný v černé a stříbrné barevné variantě, nabídne 1,74palcový AMOLED displej s 60Hz obnovovací frekvencí a jasem 600 nitů. Náramek (který se vzhledem i velikostí podobá spíše hodinkám) se pyšní voděodolností do 5 metrů, monitorování srdečního tepu, SpO2, spánku i stresu, sportovci ocení přes 150 režimů.

Chytrý náramek Xiaomi Smart Band 8

Kde koupit:

Cena od: 990 Kč

Nechybí dokonce ani GPS, což není u náramků vždy standard. Na jedno nabití vydrží až 14 dní. Pokud se tato informace ukáže jako pravdivá, můžete očekávat jeho test i u nás na Svět Androida, kde jsme mimochodem před časem recenzovali standardní verzi.

Xiaomi Smart Band 8 Pro REVIEW: More Than A Fitness Bracelet, Less Than A Smartwatch!

Xiaomi Smart Band 8 Pro REVIEW: More Than A Fitness Bracelet, Less Than A Smartwatch!

Jaké máte zkušenosti s náramky od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)