Nový Samsung Galaxy F54 láká na obří baterii a 108Mpx foťák

samsung 6000mah baterie 108mpx fotoaparát
  • Galaxy F54 láká uživatele na velkou baterii 
  • Slušné jsou ale i ostatní specifikace
  • Za zmínku stojí kvalitní displej či 108Mpx foťák

Společnost Samsung právě v Indii představila model Galaxy F54, který zaujme poměrně solidními specifikacemi a velkou baterií. Nestojí přitom majlant.

Galaxy F54 vychází konstrukčně z Galaxy A54 a sdílí s ním spoustu specifikací. Přední stranu pokrývá 6,7palcový AMOLED displej s Full HD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí, narušuje jej průstřel s 32Mpx selfie kamerkou. Na zadní straně se nachází 108Mpx hlavní snímač s optickou stabilizací v kombinaci s 8Mpx ultraširokým objektivem a 2Mpx hloubkovou kamerkou.

Výkon obstarává (stejně jako u Galaxy A54) čipset Exynos 1380 v kombinaci s 8 GB RAM a 128/256GB úložištěm. Možná vás překvapí kapacita baterie, která je právě pro řadu Galaxy F typická. Jde o 6000mAh akumulátor s podporou 25W nabíjení. Potěší také hybridní slot na SIM, kdy je možné mít buď dvě SIM karty, nebo SIM + microSD kartu. Počítejme také se špičkovou podporou. Jihokorejská firma se zaručila ke čtyřem letům hlavních aktualizací a pěti letům bezpečnostních záplat. Základní varianta vychází v Indii na v přepočtu asi 10 400 korun.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat třeba přes Google News, na Facebookové stránce a také na Instagramu. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Zaujal vás nový Samsung Galaxy F54?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)