TOPlist

Samsung Galaxy F41 představen s velkou 6000 mAh baterií a dobrým fotoaparátem 

samsung galaxy f41 predstaven

Počet korejských telefonů byl opět navýšen s tím, jak byl představen Samsung Galaxy F41. Řada Galaxy F by měla nabízet levné telefony, které mají dobrý fotoaparát a velice dobrou baterii. První model je hodně zajímavý a jedná se o přímou konkurenci Xiaomi a Realme telefonů v nižší střední třídě. Pojďme si tedy tuto novinku blíže představit. 

Samsung Galaxy F41 byl představen nejprve v Indii

Novinka využívá 6,4 palců velký Super AMOLED panel s FullHD+ rozlišením. Výkon má na starost čipset Exynos 9611, který známe již z mnoha Samsung telefonů v podobné cenové kategorii. Tento čipset doplňuje 6GB RAM paměť a 64/128 GB úložiště. Rovnou z krabice běží na Androidu 10 a nadstavbě One UI 2.1. Potěší to, že má celkem tři sloty pro karty – 2x SIM a 1x microSD.

Jedna z hlavních věcí, na které Samsung staví marketing, je využití 64MPx fotoaparátu, který doplňuje 8MPx ultraširokoúhlý fotoaparát a 5 MPx senzor hloubky ostrosti. Čtečka otisků prstů se nachází na zadní straně. Naopak na přední straně je v malém výřezu ukrytá 32 MPx selfie kamera. Telefon také dokáže natáčet videa až ve 4K rozlišení.

Introducing the Full On Galaxy F41 | Samsung

Introducing the Full On Galaxy F41 | Samsung

Jak už jsme psali v titulku, baterie má kapacitu 6000 mAh a doplňuje jej 15W nabíjení, což znamená, že z nuly na 100 procent se telefon nabije za 2 hodiny a 40 minut. Samsung Galaxy F41 byl představen v Indii, kde se taky nejprve začne prodávat. Cena začíná na částce 17 000 INR, v přepočtu bez DPH cca 5500 Kč. 

Jak se vám líbí tato novinka od Samsungu? 

Zdroj: gsmarena.com 

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)