TOPlist

Samsung společně se skládačkami uvede Galaxy Buds3 Pro. Jaká dostanou vylepšení?

galaxy buds
  • Samsung Galaxy Buds3 Pro nese číslo modelu SM-R630
  • Kromě záznamu o jejich existenci není známo prakticky nic
  • Očekává se uvedení spolu se skládačkami letos v létě

Samsung údajně pracuje na sluchátkách Galaxy Buds3 Pro a očekává se, že budou uvedeny na trh později v tomto roce spolu se standardními Galaxy Buds3. Server 91mobiles informoval o certifikaci FCC s číslem modelu SM-R630. Certifikace pouze odhaluje, že sluchátka budou vybavena připojením Bluetooth, což není žádné překvapení.

Uvedení Samsung Galaxy Buds3 Pro by se mohlo blížit

Co o připravovaných sluchátkách víme:

  • Samsung Galaxy Buds3 Pro nesou číslo modelu SM-R630
  • Výpis ukazuje, že sluchátka vyrábí společnost Samsung a v Jižní Koreji
  • V seznamu je uvedena verze softwaru jako R630.001 a verze hardwaru jako REV1.0.
  • Sluchátka jsou dodávána s Bluetooth a Bluetooth LE (nízká energie). Frekvence Tx je uvedena jako 2402.00 ~ 2480.00 MHz
  • Certifikace FCC bohužel v tuto chvíli neodhaluje žádné další informace o sluchátkách

Nedávná zpráva naznačila, že jihokorejský gigant pracuje na firmwaru pro Buds3 Pro a Buds 3, které budou mít modelové číslo SM-R530. Sluchátka obdržela certifikaci BIS, což naznačuje, že uvedení na trh v Indii je na spadnutí. Výpis TÜV Rheinland odhalil kapacitu baterie nabíjecího pouzdra. Dostaneme 500mAh baterii. Pro srovnání, Buds 2 Pro měly také stejnou kapacitu.

Zatímco kapacita baterie jednotlivých sluchátek není odhalena, Buds2 Pro byly vybaveny 58mAh akumulátorem. Galaxy Buds 3 Pro jsou uvedeny s číslem modelu EB-BR630ABY na certifikačních webech TUV a BIS.

Dostupnost a cena

Spekuluje se, že Galaxy Buds3 Pro by mohly debutovat spolu s Galaxy Z Fold 6 a Galaxy Z Flip 6 v červenci. Zatímco hardwarové specifikace sluchátek jsou pod pokličkou, očekáváme zlepšení kvality zvuku, potlačení hluku a delší výdrž baterie. Startovní cena by mohla atakovat hranici 6 000 Kč, aktuální Buds2 Pro začínala na 5 699 Kč.

Používáte sluchátka od Samsungu?

Zdroj: 91mobiles

Libor Foltýnek
O Autorovi - Libor Foltýnek

Libor Foltýnek je redaktor s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti technologií a fotografie. Jeho práce je charakterizována důkladným výzkumem, poutavým vyprávěním a praktickými radami, které zpřístupňují… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)