TOPlist

Mrkněte: Sluchátka Galaxy Buds3 Pro od Samsungu odhalena s předstihem!

Samsung Galaxy Buds 3 Pro
  • Těsně před eventem Galaxy Unpacked je tu další únik
  • Tentokrát se podíváme na sluchátka Galaxy Buds3 Pro
  • Jak vypadají a kdy se oficiálně představí?

Událost Galaxy Unpacked, která je naplánovaná na 10. července, se neúprosně blíží. Nikoho tak asi nepřekvapí, že v posledních dnech internet přímo zaplavují nejnovější úniky informací o chystaných zařízeních jihokorejského Samsungu. Posledním takovým zařízením, které se dostalo na veřejnost dříve, jsou sluchátka Galaxy Buds3 Pro.

Ve svém příspěvku na sociální síti Reddit neznámý uživatel vystupující pod uživatelským jménem Plastic_Development1 ukázal pohled na očekávaná bezdrátová sluchátka. Mimo balení produktu zveřejnil i fotografie samotné krabičky a sluchátek. Podle jednoho obrázků, na němž se sluchátka spárují s telefonem, by skutečně mohlo jít o pravý produkt.

Potřeba je ale říct, že do oficiálního představení sluchátek Galaxy Buds3 Pro stále zbývá několik dní. Je tak možné, že tato sluchátka mohou být pouze podvrhem. Kredibilitě fotografií však rozhodně přidává fakt, že je na svém účtu na sociální síti X přesdílel známý leaker ICE UNIVERSE. Na to, zda se tedy ale opravdu jedná o pravou verzi, si budeme ještě chvíli muset počkat.

Včera jsme se s vámi mimochodem podělili také o uniklé české ceny prémiových jihokorejských sluchátek.

Co říkáte na vzhled Galaxy Buds3 Pro?

Zdroj: Android Police

Jakub Jan Ondráček
O Autorovi - Jakub Jan Ondráček

Jakub je studentem gymnázia, kterého fascinují moderní technologie. Zajímá se především o operační systémy Android i iOS, elektromobily a umělou inteligenci. Velkou vášeň ale cítí… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)