TOPlist

Připravte si balík! Známe českou cenu Samsung Galaxy Buds3 Pro

samsung galaxy buds3 pro
  • Samsung příští středu představí řadu nových produktů
  • Mnozí fanoušci vyhlíží sluchátka Galaxy Buds3 (Pro)
  • Nám se s předstihem podařilo zjistit cenu dražšího modelu

Příští středa představuje pro Samsung další významný den. Chystá se totiž světu odprezentovat hned několik nových produktů v rámci vysoce očekávané konference Galaxy Unpacked. Mezi nimi nalezneme i dlouho vyhlíženou řadu sluchátek Galaxy Buds3, která překvapí novým designem. Model Pro se výrazně přiblíží jablečné konkurenci, a to i cenou.

Ještě před samotnou prezentací se nám podařilo zhruba zjistit, kolik budou sluchátka Samsung Galaxy Buds3 Pro stát na tuzemském trhu. Dva zdroje nezávisle na sobě prozradily, že u nás půjdou sluchátka pořídit v barevných verzích White (bílá) a Silver (stříbrná). S cenou je to trochu složitější, neboť první prodejce uvádí částku 5 835 Kč, zatímco onen druhý 6 479 Kč.

Samsung Galaxy Buds3 Pro se odkloní od léta využívaného designu. Nepůjde totiž o špunty, nýbrž zdánlivou napodobeninu Apple AirPods Pro. Dostanou tak nožičku a silikonový náušník, čemuž se pochopitelně přizpůsobí i nabíjecí krabička. Oficiální rendery si můžete prohlédnout díky uznávanému leakerovi Evanu Blassovi (@evleaks).

Čekali jste, že budou Galaxy Buds3 Pro levnější?

Zdroje: vlastní, Evan Blass/Substack

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)