Pár dní před uvedením unikly parametry Galaxy Buds2 Pro

Samsung Galaxy Buds2 Pro parametry unik

Na středu 10. srpna má Samsung naplánovanou letošní letní verzi prezentační akce Unpacked. V rámci ní se mají oficiálně ukázat zejména nové ohebné mobily Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 nebo hodinky Galaxy Watch5. Současně s nimi se na trh téměř jistě vydají také sluchátka Galaxy Buds2 Pro, které by měly, stejně jako v případě předchozí generace, přinést o něco lepší parametry než základní varianta. Kromě názvu to potvrzuje také aktuální únik.

Sluchátka Samsung Galaxy Buds2 Pro s 10mm měniči mají mít podle prosáknutých informací například Intelligent Active Noise Cancellation, tedy inteligentní aktivní potlačení hluku (ANC). Prý odfiltruje jakkoli hlasitý ruch v okolí. Chybět nemají ani technologie 360 Audio pro úpravu orientace zvuku podle umístění zdroje, HD Voice pro zvýraznění hlasu nebo Ambient mode, díky kterému je možné mluvit i s nasazenými špunty.

Na jedno nabití mají samotná sluchátka zvládnout hrát až osm hodin (bez zapnutého ANC) a pouzdro prý zajistí dalších 21. Další specifikace hovoří například o Bluetooth 5.3, nabíjení přes USB-C (bezdrátové zmíněno není) a krytí IPX7. Těšit se máme na barevné varianty Zenith Gray, Bora Purple a Zenith White a připravit se máme na cenu cca 5 600 Kč.

Se kterými Samsung sluchátky už máte zkušenost?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)