Unikla evropská cena sluchátek Samsung Galaxy Buds2

Samsung Galaxy Buds2 evropská cena

Nezadržitelně se blíží další prezentace Galaxy Unpacked, během které na nás Samsung vychrlí několik nových produktů. Kromě mobilů či hodinek můžeme bezpochyby tradičně očekávat i nová sluchátka. Těmi by měla letos být Galaxy Buds2, která po dlouhé sérii různých “plus”, “pro” nebo “live” variacích konečně oficiálně vstoupí do další generace. K novým bezdrátovým špuntům už se pochopitelně objevila v minulých dnech a týdnech spousta spekulací a úniků, jeden střípek ale zatím chyběl. Suma, ze kterou se budou prodávat. A tu už teď také známe, neboť unikla přímo evropská cena.

Samsung Galaxy Buds2 barvy

Zdrojem informace je německý server winfuture.de, který má s odhalováním podobných údajů dlouhodobé úspěchy. Podle něj budou u našich západních sousedů Samsung Galaxy Buds2 stát zhruba 170 eur včetně daně, tedy asi 4 300 Kč. Předchozí model Pro, který je ale nadstandardně vybavený, stál při tamním uvedení 230 eur. Starší varianta Galaxy Buds+, kterou lze považovat sériově i technicky za předchůdce brzy odtajněného modelu, stála taktéž 170 eur. Dobrou zprávou tedy je, že u podobných sluchátek pravděpodobně nedojde k cenovému skoku.

Která Samsung sluchátka už jste vyzkoušeli?

Zdroj: GSMArena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)