Samsung Galaxy Buds Plus unikají ve videu tři dny před představením

samsung galaxy buds plus

Vzhledem k tomu, že Samsung představí telefony Galaxy S20 již v úterý, 11. února je lehké zapomenout na chystaná sluchátka Samsung Galaxy Buds Plus. Díky předešlým únikům máme mnoho podstatných informací, které se týkají lepší výdrže baterie či mikrofonů, přičemž mají stát pouze o 20 dolarů více než první generace.

Dnes však uniká jiná bomba. Samotná sluchátka si totiž nyní můžete prohlédnout na hand-on videu, přičemž nechybí spousta kvalitních fotek. Zdá se, že YouTuberovi odeslal některý maloobchod z Evropy sluchátka dříve než měl. Ostatně, to by se u Samsungu nestalo poprvé.

Samsung Galaxy Buds+ hands-on review (pre-launch!)

Samsung Galaxy Buds+ hands-on review (pre-launch!)

Z toho co můžeme vidět nás však nic nepřekvapí. Sluchátka vypadají stejně a nemají žádné extra funkce oproti první generaci. Jsou pouze o něco větší a těžší, za což může právě větší kapacita baterie. Bohužel se také potvrzuje, že sluchátka nedisponují žádným aktivním potlačením šumu, což je škoda. Na více informací přímo od Samsungu si však raději počkejme do úterý, třeba jsou zde funkce, na které YouTuber nepřišel.

Co říkáte na Samsung Galaxy Buds Plus?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)