Sluchátka Galaxy Buds 2 Pro budou prý nakonec dražší. Kolik si za ně Samsung řekne?

galaxy buds pro

To, že Samsung představí již 10. srpna na své akci Galaxy Unpacked nové ohebné telefony Galaxy Z Fold4, Galaxy Z Flip4 a hodinky řady Galaxy Watch5 není žádným velkým tajemstvím. V posledních týdnech se ovšem začalo hovořit také o nové generaci sluchátek Galaxy Buds Pro. Současná generace je stará asi rok a půl, takže pro nástupce je na trhu rozhodně místo.

Nyní unikla spekulace o ceně sluchátek Galaxy Buds 2 Pro. V USA si za ně má jihokorejský výrobce žádá 229 dolarů, což je asi 5 500 Kč. To je o 30 dolarů více, než kolik stála první generace. Ta se v Česku prodávala za 5999 Kč, takže by se teoreticky mohla cena o pár stovek zvednout. Sluchátka mají být k dostání v bílé, grafitové a fialové variantě a těšit se můžeme také na podporu 24bitového zvuku.

Galaxy Buds 2 Pro budou tedy konkurovat prémiovým TWS sluchátkům jako jsou třeba Huawei FreeBuds 2 Pro či Apple AirPods Pro.

Jaká bezdrátová sluchátka používáte vy?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)