Samsung Galaxy A90 na prvním konceptu. Má vysunovací a otočný fotoaparát

samsung galaxy a90 render

Samsung Galaxy A90 má být poměrně přelomový telefon, který si u korejské společnosti má připsat hned několik prvenství. Nyní jsme se dočkali konceptu, který tyto novinky ukazuje na videu. Očekává se například vysunovací design, anebo otočný fotoaparát. To jsou funkce, které známé spíše u čínských telefonů.

Samsung Galaxy A90 vypadá na prvních konceptech skvěle

Na YouTube se objevilo nové video, za kterým stojí Waqar Khan. Jedná se o koncept, který je založen na uniklých informacích a spekulacích z posledních dní a týdnů. Vidět můžeme netradiční vysunování. Díky tomu má telefon minimální rámečky kolem celého displeje.

Galaxy A90 (2019) – First Look & Introduction!

Galaxy A90 (2019) - First Look & Introduction!

Druhou zajímavostí je to, že telefon má mít pouze jednu sadu fotoaparátů. Úplně bude chybět klasická selfie kamera. Pokud si totiž bude chtít uživatel pořídit selfie, tak bude nejprve potřeba využít vysunutí a hlavní zadní fotoaparáty se otočí. To samozřejmě může mít nevýhodu v tom, že bude náchylnější na problémy, než klasická selfie. Na druhou stranu to ale znamená perfektní selfie fotografie a selfie videa.

samsung galaxy a90 koncept

Očekává se, že představení proběhne již za pár dní. A to 10. dubna. Nicméně ještě tohle datum nebylo potvrzeno. Může se také stát, že půjde pouze o představení levnějších telefonů řady Galaxy A, kterých Samsung v posledním měsíci představil obrovské množství. Na akci v Miláně budeme také a přineseme vám první dojmy ať už z Galaxy A90 anebo z jiných mobilů, které se na akci představí.

Jak se vám líbí tento koncept Samsung Galaxy A90?

Zdroj: gizchina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)