Samsung Galaxy A9: 6″ švihák s velkou baterií

galaxy a9 titul

Společnost Samsung již sice oficiálně představila novou generaci své stylové řady Galaxy A, jak se ale zdá, jedno eso ještě na stůl nevyložila. Vedle modelů A3, A5 a A7 totiž připravuje také telefon Samsung Galaxy A9. Od svých sourozenců se pak tato novinka má odlišovat především velkou úhlopříčkou displeje a solidní kapacitou baterie.

samsung galaxy A9

Telefon by měl přijít konkrétně s 6″ SuperAMOLED displejem o Full HD rozlišení a o dostatečnou výdrž na jedno nabití by se měla postarat baterie s kapacitou 4000 mAh. Novinku bude pohánět big.LITTLE chipset Snapdragon 620, který se svým výkonem může rovnat dokonce i starším vlajkovým lodím. Chipsetu budou sekundovat 3 GB operační paměti, což je více než dostatečná hodnota pro plynulý běh telefonu.

Galaxy A9 появился на неофициальном видео

Galaxy A9 появился на неофициальном видео

Zklamáni by neměli být ani příznivci mobilního fotografování, novinka by totiž měla přijít se 13MPx fotoaparátem vybaveným optickou stabilizací a objektivem o světelnosti f/1.9. Pořízené snímky si pak mohou uložit do interní paměti o velikosti 32 GB nebo na paměťovou kartu. Opomenout nesmíme ani použití kovové konstrukce či senzoru otisků prstů.

Na oficiální představení telefonu Samsung Galaxy A9 si ještě musíme chvíli počkat, už teď však tato novinka vypadá velmi zajímavě.

Jak se vám připravovaný Samsung Galaxy A9 zatím líbí?

Zdroj: AndroidCommunity.com.

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)