Galaxy A55 a A35 na oficiálních snímcích: Takhle budou vypadat nástupci bestsellerů!

samsung galaxy a55 únik informací
  • Telefony Galaxy A55 a Galaxy A35 unikají na oficiálně vypadajících renderech
  • Ty potvrzují nový designový prvek i barevné varianty
  • Oba modely jsou si na první (i ten druhý) pohled dosti podobné

Loňské telefony řady Galaxy A od Samsungu jsou dodnes hitem (nejen) českého trhu. Jak Galaxy A34, tak i Galaxy A54 se dlouhodobě umisťují v TOP 10 nejprodávanějších telefonech na serveru Heureka a jinak tomu pravděpodobně nebude ani u nástupců. Ty se nyní objevují na oficiálně vypadajících renderech, které nám přinesl velmi spolehlivý leaker Evan Blass. Díky únikům už o telefonech víme spoustu informací a to včetně vzhledu, který se nám nyní tak pouze potvrdil.

Oba dva telefony vypadají hodně podobně a bude velmi těžké je od sebe rozeznat i naživo, natož na fotografiích. Oproti loňsku se pyšní novým designovým prvkem zvaným „Key Island“, což je vyvýšený boční rámeček s tlačítky a poprvé jsme jej mohli vidět u již uvedeného Galaxy A25. Rámeček bude mimochodem u dražšího modelu hliníkový.

Další snímek odhaluje také žlutou verzi, která nevypadá vůbec špatně. Na stejném renderu lze vidět také logo systému Knox a vodu, telefony budou tedy (stejně jako loni) splňovat vyšší IP certifikaci.

galaxy a55 rendery

Co se týče čipsetů, levnější Galaxy A35 by měl dostat Exynos 1380 tikající v Galaxy A54, zatímco Galaxy A55 dostane vylepšený Exynos 1480 s grafickým čipem od AMD. Ten se mimochodem objevil už před nějakým časem v benchmarku Geekbench.

Samsung Galaxy A54 (A546B)

Kde koupit:

Cena od: 8 990 Kč

Na oficiální představení si pravděpodobně počkáme do března, takže pokud si nyní chcete pořídit nový Samsung okolo 7 – 10 tisíc, na vašem místě bych ještě chvíli vydržel.

Jak se těšíte na nová „áčka“ od Samsungu?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)