Samsung Galaxy A54 se blíží. Unikla cena i parametry

Galaxy A54 recenze

Samsung v tuto chvíli cílí na uživatele, kteří chtějí telefony bez kompromisů a to s novou vlajkovou řadou Galaxy S23. Pochopitelně se ale chystají neméně oblíbené telefony řady Galaxy A. Konkrétně jde o modely Galaxy A34 a Galaxy A54. O druhém zmíněném nyní unikla hromada informací a to včetně cen a data vydání.

Samsung mimochodem úplně vynechá model Galaxy A74, jehož loňská varianta se u nás stejně neprodávala. Tím nejlepším “áčkovým” telefonem bude tedy již zmíněný Galaxy A54. Ten se pochlubí 6,4palcovým AMOLED displejem s Full HD+ rozlišením, 120Hz obnovovací frekvencí i čtečkou otisků prstů, což není oproti loňsku žádná změna. Zadní strana by měla být téměř totožná jako v případě Galaxy S23. Počítat můžeme rovněž s 50Mpx hlavním snímačem, 8Mpx ultrašírem a 5Mpx makro kamerkou.

galaxy a54 rendery

Výdrž má pak dostat na starost 5100mAh baterie s podporou 25W nabíjení. A co ceny? Základní 6/128GB má začínat na 410 – 430 eurech, což je v přepočtu asi 9 700 – 10 200 korun. Za dvojnásobné úložiště si pak připlatíme lehce přes tisícovku. Nabízen by měl být v limetkové, stříbrné, fialové a grafitové, tedy černé verzi. S největší pravděpodobností se jej dočkáme v půlce března.

Máte zkušenost s řadou Galaxy A?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)