Nejprodávanější Samsung telefon v ČR dostává Android 12 s One UI 4

samsung galaxy a52s 5g

Recenzi na nejprodávanější telefon v ČR, Samsung Galaxy A52s 5G jsme vám přinesli před několika týdny. V době testování na něm však běžel Android 11 s nadstavbou One UI 3.1. Nyní se začala šířit aktualizace se systémem One UI 4, které je postavené na Androidu 12.

Samsung Galaxy A52s 5G dostává Android 12 s One UI 4

Musíme jihokorejskou firmu znovu pochválit za to, jak rychle dokáže své telefony aktualizovat. Galaxy A52s 5G je stále telefonem střední třídy, který je na trhu pouze několik měsíců a přesto dostává aktualizaci na nejnovější systém už nyní. V době, kdy někteří výrobci nejsou schopni aktualizovat ani své vlajkové lodě. Update byl spatřen v Jižní Koreji a označuje se jako A528NKSS1BUL7. Kromě novinek, které jsou s One UI 4 spojené můžeme počítat také s prosincovými bezpečnostními záplatami.

Stejně jako vždycky jde o OTA aktualizaci a tak bude určitě několik dní trvat, než se dostane i do ostatních zemí. Pokud telefon máte, můžete zkoušet aktualizovat ručně v Nastavení > Aktualizace softwaru. V případě, že byste ji měli náhodou už teď dostupnou nám prosím dejte vědět do komentářů.

Už jste dostali Android 12 na váš mobil?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)