Samsung Galaxy A34 bude mít stejný design jako vlajky. Co specifikace?

samsung galaxy a34

Samsung Galaxy A34 patří spolu s Galaxy A54 mezi nejočekávanější telefony střední třídy a nyní o prvním jmenovaném uniklo hned několik informací a to včetně ceny. Na co se tedy bude jihokorejská firma snažit nalákat v segmentu, kde v současnosti dominují čínské telefony se skvělým poměrem cena/výkon?

Samsung Galaxy A34 nabídne dle leakera Yogeshe Brara 6,6palcový Super AMOLED displej s Full HD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí. Displej bude tedy oproti současnému Galaxy A33 nejen větší, ale tak plynulejší. Potěší také čtečka otisků prstů implementovaná přímo pod něj. Po designové stránce se bude telefon podobat třeba řadě Galaxy S23, ale také již zmíněnému Galaxy A54. Samsung se netají snahou sjednotit všechny telefony do stejného designového jazyka a právě letošní řady mají tento krok odstartovat.

Samsung-Galaxy-A34-5G-rendery

A co výkon? Brar tvrdí, že se o něj postará MediaTek Dimensity 900, ačkoliv jiné úniky tvrdí, že půjde o Dimensity 1080/Exynos 1280. V tomto ohledu tedy ještě nemáme jasno. Počítat ale můžeme s 6/8 GB RAM a 128/256GB úložištěm. Pro někoho mohou být zklamáním fotoaparáty, které mají zůstat identické jako loni. Stejná zůstane také baterie, respektive její kapacita 5000 mAh. A ceny? Samsung Galaxy A34 má začínat v Evropě na 410 eurech, což je asi 9 700 korun. To není málo peněz za na první pohled nepříliš dobře vybavený telefon. Na druhou stranu se bude pravděpodobně pyšnit skvělou softwarovou podporou. K představení pravděpodobně dojde již v březnu.

Jaký máte názor na řadu Galaxy A3x?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)