TOPlist

Samsung posílá One UI 6.1 do oblíbeného telefonu střední třídy. S umělou inteligencí ale nepočítejte…

samsung galaxy a33 one ui 6.1
  • Samsung rozšiřuje nadstavbu One UI 6.1 na další starší telefon střední třídy
  • Tentokrát se jedná o dodnes velmi populární Galaxy A33 z března 2022
  • Majitelé se však musí smířit s absencí funkcí Galaxy AI

Samsung v tichosti rozšiřuje nejnovější verzi nadstavby One UI 6.1 na další ze svých modelů střední třídy. Po Galaxy A54 a A34 se aktualizace dočkal i populární Galaxy A33, který se na trh dostal v březnu 2022. Update přichází jen pár hodin poté, co byl uvolněn pro model Galaxy A73, ten se ale v Česku nikdy neprodával.

Aktualizace s číslem sestavení A336EDXU8EXDD přináší do Galaxy A33 většinu funkcí a vylepšení, které si už užívají majitelé novějších modelů. Mezi ně patří například vylepšené animace, lepší editor obrázků v Galerii, nové widgety či efekt hloubky ostrosti pro aktuálně nastavenou tapetu. Bohužel, funkce umělé inteligence pod pod taktovkou Galaxy AI, které jsou součástí One UI 6.1 u vlajkových telefonů, se ve střední třídě patrně vůbec neobjeví. To ale není žádné překvapení, Samsung ji totiž přislíbil jen a pouze starším vlajkám.

samsung galaxy a33 5g

I bez funkcí AI je ale One UI 6.1 pro A33 poměrně rozsáhlá aktualizace, která zabírá přes 2 GB. Proto je vhodné stahovat ji přes Wi-Fi připojení, nemáte-li neomezená data. Aktualizaci si můžete stáhnout manuálně v nabídce Nastavení > Aktualizace softwaru > Stáhnout a nainstalovat.

Už jste dostali One UI 6.1 aktualizaci na váš telefon?

Zdroj: SamMobile

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)