TOPlist

Samsung zaplaví trh dalšími telefony. Chystá se Galaxy A20, A40 a A90, který má otočný fotoaparát

samsung galaxy a90 spekulace oppo n1

Minulý měsíc jsme mohli vidět představení řady Galaxy M, telefonu Samsung Galaxy A10 a samozřejmě i řady Galaxy S10. Počítat bychom mohli i ohebný telefon Samsungu. Pokud jste si mysleli, že to bude na delší chvíli vše, tak jste na omylu. Brzy se dočkáme představení dalších tři telefonů. A to Samsung Galaxy Galaxy A20e, A40 a A90. Počtem telefonů tak bude Samsung připomínat čínskou konkurenci.

Další tři telefony Samsung Galaxy uvidíme již brzy

Za předpokladu, že se tyto poslední informace i nových telefonech potvrdí, mohli bychom během jara 2019 vidět celkem 6 telefonů z řady Galaxy A. To je oproti minulým rokům poměrně značný rozdíl. Samsung většinou vydával během jednoho roku 3 různé modely v této řádě.

samsung galaxy a50 galaxy a30 galaxy a10

Pokud jde o samotné parametry telefonu, tak Samsung Galaxy A20e má být levnější a menší verzí Galaxy A20. Samsung Galaxy A40 má mít Super AMOLED displej o velikosti 6,4 palců a FullHD+ rozlišením. O výkon se má starat Exynos 9610, který doplní 4GB RAM a 64GB úložiště.

samsung galaxy a10 predstaveni

Samsung Galaxy A90 má mít údajně otočný fotoaparát, který se bude používat jako hlavní, ale i jako selfie kamera. Podobně jako Oppo N1. Zároveň má jít o nejlépe vybavený telefon řady Galaxy A. Další informace o těchto telefonech se snad dozvíme během následujících týdnů.

Je podle vás dobré, že Samsung připravuje tak velké množství nových telefonů?

Zdroj: phandroid.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)