Samsung chystá ultra levný telefon. Galaxy A2 Core bude mít speciální systém Android Go

samsung galaxy a2 core

Korejská společnost Samsung brzy představí nový hodně levný telefon Galaxy A2 Core. Ten je určen pro nenáročné uživatele, kteří od telefonu nepožadují žádné pokročilé funkce, ale chtějí volat, posílat SMS, občas něco vyfotit a vyžívat internet. K dispozici už máme s předstihem základní parametry i design telefonu.

Samsung Galaxy A2 Core bude levný Android Go telefon

Už v minulosti jsme od Samsungu mohli vidět Android Go telefon, brzy se tak dočkáme nástupce. Spekuluje se o představení 22. března. Chystaná novinka má velmi podobný design jako Galaxy J2 Core. Má velké rámečky kolem displeje. A to až takové, že se na přední stranu vlezlo logo Samsung.

galaxy a2 core

Na zadní straně je jeden hlavní fotoaparát s LED bleskem. Hned pod bleskem jsou mřížky hlasitého reproduktoru. To je poměrně netradiční umístění. Po stránce parametrů se nedá očekávat nic speciálního, to už ale napověděl i systém Android Go, který je speciálně vytvořen tak, aby fungoval na málo výkonných telefonech.

android go

V Samsung Galaxy A2 Core nalezneme Exynos 7870, který doplní 1 GB RAM paměti. Dále víme, že poběží na Go verzi systému, která bude založená na Androidu 8 Oreo a ještě nebude využívat novější Pie. Cena telefonu se odhaduje na částku 2 000 až 2 500 Kč.

Co očekáváte za funkce od podobných ultra levných telefonů s Android Go?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)