Galaxy A14 5G uniká v celé své kráse. Co Samsung namíchá do nižší střední třídy?

samsung galaxy a13 5g

To, že Samsung chystá nástupce modelu Galaxy A13 5G není nikterak překvapivé. Dodnes se jedná v cenové kategorii okolo pěti tisíc korun o oblíbený model, a Galaxy A14 5G je podle všeho za rohem.

Už nějakou dobu víme, jaký bude mít Samsung Galaxy A14 5G výkon. Postará se o něj Exynos 1330, který dosahuje v benchmarku Geekbench na přibližně stejné výsledky, jako třeba Snapdragon 855. To není na nižší střední třídu úplně špatné. Nyní jsme se dočkali prvního renderu, který dokazuje, že má jihokorejská firma v plánu sjednotit design všech svých telefonů a je jedno, zda půjde o vlajkovou loď, nebo mobil za pár tisíc.

samsung galaxy a14 5g

Dostane také 6,8palcový LCD panel s boční čtečkou otisků prstů a na zadní straně se vystavuje údajně 50Mpx hlavní fotoaparát. Výdrž má dostat na starost 5000mAh baterie s podporou 15W nabíjení. Ten stejný zdroj rovněž uvedl, že bude mít Galaxy A13 5G agresivně nastavenou cenu. Zatím ale nevíme, co přesně si pod tímto pojmem máme představit.

Koupili byste si levnější Samsung telefon?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)