Příchod dalších levných Samsungů řady Galaxy A je na spadnutí

samsung galaxy a14 4g

Ještě v prosinci by měl Samsung odhalit hned několik telefonů střední třídy a v lednu bychom se pak měli dočkat také vlajkové řady Galaxy S23. Nyní byly u několika certifikačních úřadů spatřeny modely Galaxy A14 5G a Galaxy A14 4G, díky čemuž jsme se dozvěděli další podstatné informace.

Samsung Galaxy A14 4G byl certifikován na FCC, TUV Rheinland a UL Demko. Podle těchto výpisů nese modelové označení SM-A145 a dokonce jsme se z nich dozvěděli i rozměry. Ty mají činit 167,7 x 78,8 x 11,8 mm. Oproti předchozí generace bude tedy o něco tlustší, za to ale celkově menší.

Samsung-Galaxy-A14-5G

Jihokorejská firma bude k mobilu dodávat také standardní 15W nabíjecí adaptér, avšak není jisté, zda se ho dočkají zákazníci také v Evropě. Na některé trhy, snad i ten náš dorazí telefon také s NFC, což považujeme za samozřejmost. Výdrž má dostat na starost 5000mAh baterie a o výkon se postará buď MediaTek Dimensity 700, nebo dosud nepředstavený Exynos.

Na jaký nadcházející Samsung mobil se nejvíce těšíte?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)