Samsung představil telefon Galaxy A10s. Novinka má větší baterii a 3 fotoaparáty

samsung galaxy a10s predstaveni

Samsung představil nový telefon řady Galaxy A. Jak už název napovídá, novinka Samsung Galaxy A10s je vylepšeným modelem původního Galaxy A10. Mezi nejzajímavější nové věci patří větší kapacita baterie anebo čtečka otisků prstů.

Samsung Galaxy A10 je levný telefon pro nenáročné uživatele

Na přední straně si můžete všimnout 6,2“ velkého IPS displeje, který má malý výřez. Rozlišení displeje je 1 520 x 720 pixelů. O výkon se stará osmi jádrové CPU o taktu 4x 2,0 GHZ a 4x 1,5 GHz. Doplňuje jej 2GB RAM a 32GB vnitřní paměti, která jde rozšířit pomocí microSD karet. Na zadní straně se nachází duální fotoaparát, ten hlavní má 13 MPx, sekunduje mu 2 MPx fotoaparát pro hloubku ostrosti. Selfie kamera ve výřezu má 8 MPx.

Jedno z hlavních vylepšení je čtečka otisků prstů na zadní straně. Původní model totiž čtečku neměl. Druhým vylepšením prošla kapacita baterie, která má 4 000 mAh. To je o 600 mAh více než v Galaxy A10. Telefon běží na Androidu 9 Pie a nadstavbě One UI. Cena a dostupnost telefonu není známá, nicméně vzhledem k parametrům se nedá očekávat nic vysokého, Galaxy A10s spadá do nižší třídy. Prodávat se bude ve čtyřech barevných variantách – modré, zelené, červené a černé.

Jak se vám líbí Samsung Galaxy A10s?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)