TOPlist

Další důkaz, že Samsung se svými updaty asi popírá čas

Samsung Galaxy A10e květnový update záplata s předstihem

Společnost Samsung v posledních měsících a letech dokazuje, na jak vysokou úroveň je možné dostat softwarovou péči o zařízení v čele s telefony či tablety. Korejský gigant nejenom několikrát prodloužil maximální dobu podpory či počet generačních aktualizací systému Android, ale postupně zrychluje také vydávání pravidelných bezpečnostních záplat. Dokonce se dostal do situace, kdy měsíční updaty vychází ještě v předchozím měsíci. Aktuálně je to případ květnové záplaty pro model Galaxy A10e.

Zprávy od uživatelů prozrazují, že čtyři roky starý mobil už má na domácím korejském trhu přístup ke květnovému updatu minimálně od 27. dubna. To je v podstatě pětidenní předstih, pokud bychom brali jako první možný den běžné aktualizace 1. květen. Zatím není znám rozsah této záplaty, ale ten v tuto chvíli není tak podstatný. Udivuje datum jejího vydání. Zajímavé přitom je i to, že jde o tak starý a navíc levný základní model.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Jak rychle vám chodí záplaty na Samsung mobil?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)