Galaxy A03s bude další levný Samsung. Co o něm víme?

levný samsung mobil

Dle důvěryhodných zdrojů by měl Samsung v dohledné době představit další velmi levný telefon, model Galaxy A03s. K jeho představení by mělo dojít nejpozději na podzim. Známe o něm také spoustu podrobností.

Galaxy A03s bude další levný Samsung

Dle dostupných informací by měl tento mobil získat 6,5″ Infinity-V LCD displej s HD+ rozlišením a 60Hz obnovovací frekvencí. Narušovat jej má kapkovitý výřez s 5MPx selfie kamerkou, na zadní straně pak nalezneme tři další snímače. Hlavní dostane 13MPx rozlišení a dále zde budou dva 2MPx snímače – jeden hloubkový a druhý makro.

Galaxy A03s

Pod kapotou má pak tikat čipset MediaTek Helio G35, který disponuje osmi jádry Crtex-A53. Sekundovat mu mají 3 GB operační paměti RAM a 32GB flash úložiště. V této konfiguraci bychom za telefon měli zaplatit 150 EUR, což je asi 3 800 korun. Celkové rozměry pak činí 166,6 x 75,9 x 9,1 mm a telefon bude dostupné v modré, černé a bílé variantě.

Jaký telefon do 4 000 Kč byste si koupili?

Zdroj: gizchina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)