TOPlist

Samsung představil Galaxy A01: Telefon pro nenáročné, kteří potřebují velkou paměť

samsung galaxy a01 predstaveni

Samsung dnes trochu nečekaně představil nový telefon Galaxy A01. Překvapení to bylo hlavně z toho důvodu, že před představením neuniklo mnoho informací. Podle dostupných parametrů se však tento model zařadí k těm levnějším. Bohužel v tuto chvíli není známá cena ani dostupnost. Dá se ale očekávat, že půjde o nejlevnější telefon řady Galaxy A.

Představení telefonu Samsung Galaxy A01

Na přední straně je 5,7 palců velký LCD displej s HD+ rozlišením, který Samsung nazývá Infitnity-V. To znamená, že má malý výřez. V něm se nachází 5 Mpx selfie kamera. Na zadní straně je 13 MPx hlavní fotoaparát, který doplňuje 2 MPx senzor hloubky ostrosti.

Výkon má na starost osmijádrový blíže nespecifikovaný čipset. Zajímavé je to u pamětí, základní verze začíná na 6GB RAM, k dispozici bude i 8 GB paměti RAM. Vnitřní úložiště je 128 GB a případně se dá rozšířit ještě pomocí microSD karet až o 512 GB. Nechybí ani podpora DualSIM nebo 3,5mm audio konektor, včetně FM rádia. Baterie telefonu má kapacitu 3 000 mAh. Detaily ohledně nabíjení nejsou prozatím k dispozici.

Jak se vám líbí Samsung Galaxy A01?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)