Menu

Samsung nasadí do střední třídy displeje s minimálními rámečky

Spekulovalo se o tom již delší dobu, ale až nyní jsme se dočkali prvních důkazů toho, že displeje s minimálními rámečky se objeví i u střední třídy Samsung telefonů. Na internet se dostaly rendery telefonů Galaxy A5 (2018) a Galaxy A7 (2018).

Střední třída Galaxy telefonů dostane displeje s minimálními rámečky

Nové rendery těchto dvou telefonů i s obalem v podstatě potvrzují spekulace, které se objevovaly v několika posledních týdnech. A tedy to, že střední třída dostane Infinity displej, který se prozatím objevil u vlajkových modelů Samsungu. Díky tomu se přesune i čtečka otisků prstů, a to na mnohem zajímavější místo než třeba u Galaxy S8. Čtečka by měla být pod fotoaparátem, a ne vedle.

Pokud jde o specifikace těchto dvou telefonů, tak se očekává, že budou mít procesor Exynos 7885, 4GB RAM a 32GB vnitřní paměti, která půjde rozšířit pomocí microSD karet. Z renderů jde vidět, že zůstává i Bixby tlačítko pro aktivaci asistenta od Samsungu.

Zajímavou informaci také přinesl server SamMobile. Podle něj se tento rok sjednotí názvy střední třídy a tyto telefony se budou nazývat Galaxy A8 a Galaxy A8 Plus. Na oficiální představení už nemusíme čekat dlouho. Očekává se, že stejně jako předchozí roky, i tentokrát se novinky z této řady představí na veletrhu CES, který startuje na začátku ledna.

Myslíte si, že podobné umístění čtečky uvidíme i na Galaxy S9?

Zdroj: phandroid.com

 

Komentáře

carda21

29.11.2017 10:36

Je to čim dál tím horší ne jen nejvyšší model ale už i střední třída.

brizak

29.11.2017 11:43

Do konce roku by ještě mělo přijít Xiaomi s Redmi Note 5, kde by taky měly být minimální rámečky. Osobně mě ale tyhle nudle nějak neberou.

TonyKuba

TonyKuba 8

29.11.2017 11:52

Osobně bych místo honby za minimálními rámečky uvítal, lepší baterii, více RAM, méně neodstranitelných aplikací. Jeden můj známý mobilový fanda říká : Fšecko je to tak na půl cesty, místo jednoho pořádného telefonu, furt robí jakési polotovary”.

Sinco

sinco -2

29.11.2017 12:08

Další nudle. Jestli tohle bude trendem i blízké budoucnosti tak potěš koště. Měl jsem LG G3 a čekal na nastupce ze staje LG. G4 nic G5 taky. Koupil jsem tedy SGS7, EDGE se mě nelíbí. A v očekávání vyhlížel S8. A bohužel samsung nezachoval dělení tak jako u řady S7/S7 EDGE. U S9 to bude asi stejny. A tak se bude situace opakovat a budu muset opustit stáj samsungu protože nudle ne. I Jiří Menzel volal ze spaní “Maminko, maminečko, nudle ne, jenom nudle ne”

nosac

29.11.2017 15:18

To je nápad, dávat čtečku otisků k objektivu. Ať je víc upatlany.

RSS (komentáře k článku)