TOPlist

Samsung se spojil s Disney. Výsledkem jsou pěkné tapety, které využívají průstřel

samsung galaxy s10 tapeta disney pixar

S vydáním telefonů řady Samsung Galaxy S10 byl velkým tématem průstřel displeje, který společnost označuje obecně jako Infinity-O displej. Mluvilo se o něm ani ne tak kvůli kritice, ale kvůli povedeným tapetám, které průstřel využívaly. I samotný Samsung nakonec vydal několik speciálních tapet, i když původně průstřel zakrýval tmavými barvami. Nyní Samsung v tomto trendu pokračuje, spojil se se společností Disney a výsledkem jsou pěkné tapety s oblíbenými postavami.

Pěkné tapety s postavami Disney a Pixaru pro Galaxy S10

Jeden z menších mínusů může být to, že nové tapety jsou určeny pouze pro Samsung Galaxy S10 a Samsung Galaxy S10e. Na větší Galaxy S10+ a Galaxy S10 5G se nedostalo z toho důvodu, že mají duální selfie kameru a tudíž i odlišný průstřel. Mezi tapetami najdete postavy z filmů jako je Zootopia, Frozen, Úžasňákovi či třeba Mickey Mouse.

disney samsung galaxy s10 tapety

Tapety budou k dispozici zdarma v Galaxy Store. To je dobrá zpráva, protože některé starší tapety od Samsunugu byly dostupné za malý poplatek. Na závěr oznámení prozradil Samsung, že brzy přibudou další podobné tapety. To naznačuje i spolupráci s jinými partnery.

[aps_product_sz id=“534246″]

[aps_product_sz id=“534252″]

Používáte na svém Galaxy S10 tapetu, která využívá průstřel?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)