Samsung prý chystá další chytrý reproduktor. Dotáhne to na trh?

Samsung Galaxy Home Mini 2 chytrý reproduktor spekulace

Pokud sledujete značku Samsung a její smart produkty trochu podrobněji, možná vám neuniklo, že společnost má na svědomí už i dva chytré reproduktory Galaxy Home a Galaxy Home Mini. I když by se mohlo zdát, že v této oblasti korejský gigant dále nic velkého nepodniká, nově zveřejněné “úniky” naznačují, že se chystá další smart reproduktor. Známý tipér Max Jambor na Twitteru tvrdí, že je na cestě novinka s názvem Galaxy Home Mini 2.

Nástupce menší z dříve vyráběných variant by snad mohl konečně zvrátit osud chytrých Samsung reproduktorů a podívat se plošně do světa. První dva zmíněné modely totiž byly skutečně vyrobeny, ale masivně se nikdy neprodávaly. Samsung Galaxy Home Mini se například dával pouze korejským zákazníkům při nákupu telefonů Galaxy S20.

Že by nový chytrý reproduktor doprovodil na trh očekávané vlajkové telefony ze série Galaxy S22? Nechejme se překvapit. Ani o výbavě či designu zatím vůbec nic nevíme, nicméně společným prvkem obou předchozích modelů byla například asistentka Bixby nebo zvuk vyladěný od AKG. Nutno podotknout, že globální stránka vysvětlující vlastnosti reproduktorů Galaxy Home stále funguje.

Co byste očekávali od nového Galaxy Home Mini 2?

Zdroj: GSMArena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)