TOPlist

Do hromady starých Samsung mobilů míří aktualizace. Jeden z nich je více než 7 let starý

samsung mobily gps aktualizace

Je tomu je pár dní, co jsme vás informovali o tom, že více než 5 let starý Galaxy S8 dostává poměrně překvapivou aktualizaci. Nyní se ale stejného scénáře dočkala velká řada dalších starších mobilů jihokorejského výrobce.

Od aktualizace nečekejte nové bezpečnostní záplaty nebo dokonce funkce. Přichází pouze s opravou, která se týkala možných problémů s GPS. V tuto chvíli je k dostání na mobilech Galaxy S8, Galaxy S8+, Galaxy Note 8, Galaxy S7, Galaxy S7 Edge a Galaxy S5 Neo. Poslední zmíněný model vyšel v roce 2015 a je ze všech vůbec nejstarší. Je tedy sympatické, že Samsung myslí i na více než 7 let staré zařízení.

Using the Samsung Galaxy S7 in 2021 – worth it?

Using the Samsung Galaxy S7 in 2021 - worth it?

Mimo tyto mobily se má stejné aktualizace dočkat také řada Galaxy S6 a Galaxy S9. Jestliže tedy některý z uvedených mobilů máte, zkuste jít do Nastavení > Aktualizace softwaru a zkontrolovat, zda ji máte k dispozici.

Už vám dorazila tato aktualizace?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)