Legendární Samorost 2 míří na Android. Má nejen vylepšenou grafiku

samorost 2 android

České nezávislé studio Amanita Design, které se proslavilo hned několika zajímavými tituly jako je Machinarium, Creaks, CHUCHEL či série Samorost vydává vylepšenou verzi hry Samorost 2, která vůbec poprvé míří na Android a iOS. Hra byla dodnes dostupná pouze na Windows a macOS, přičemž nová verze přináší hned několik vylepšení.

Samorost 2 míří na Android

Možná byste tomu nevěřili, ale od vydání hry Samorost 2 uplynulo již dlouhých 15 let. Vylepšená verze nabídne vyšší rozlišení, podporu celé obrazovky, lehké úpravy v herním designu, nové zvukové efekty či předělaný systém ukládání. A o čem vlastně hra je? Samorost 2 vypráví příběh o malém vesmírném skřítkovi, který se z domovské planety vydává na cestu za záchranou svého pejska.

Samorost 2 Official Trailer

Samorost 2 Official Trailer

Samorost 2
Samorost 2

Dočkat bychom se měli také nových hlášek hlavního hrdiny a také nových achievmentů. Pokud máte starou verzi na Steamu, GOG? Humble Store či Mac App Store, dostanete aktualizaci zdarma. Na Android je hra aktuálně dostupná za 3 dolary.

Jak se vám hra líbí?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)