Rules of Survival je mobilní verze hry PUBG. A vůbec není špatná

rules of survival android pubg

O oblíbené PC a konzolové hře PlayerUnknown’s Battlegrounds už jsme u nás na webu několikrát psali. A to hlavně díky chystaným mobilním verzím. Na jejich oficiální vydání si však musíme ještě chvíli počkat. A to například u hry Rules of Survival. Což je Battle Royale hra, která se silně u PUBG inspiruje.

Rules of Survival patří mezi nejlepší Battle Royale hry na Androidu

Už z obrázků si můžete všimnout, že hra má velmi blízko k PUBG. Například základní herní mapa je velmi podobná i po designové stránce, ve hře můžete najít stejnou výbavu. Celkově ve hře hrajete proti dalším až 119 hráčům. A to na několika mapách, úkolem hry je co nejdéle přežít. Kromě jiných hráčů si musíte také dávat pozor na jedovatý plyn. Ten postupně pokrývá celou oblast.

Rules of Survival game trailer

Rules of Survival game trailer

Funguje tu i týmová hra až pro 4 hráče. Nechybí ani vozidla, mnoho zbraní a poměrně málo chyb. To je jeden z plusů této hry. Mnozí říkají, že momentálně neexistuje lepší Battle Royale hra na Androidu. Možná se to ale brzy změní, a to právě s originálním PUBG, které se již v Číně testuje. Bude zajímavé sledovat, jestli si i na mobilních platformách povede tak dobře, nebo se tu najde jiná #1 Battle Royale hra, jako třeba výše jmenovaný Rules of Survival.

RULES OF SURVIVAL
RULES OF SURVIVAL

Hráli jste Rules of Survival, nebo nějakou jinou Battle Royale hru na Androidu?

Zdroj: droidgamers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)