Podlehněte nostalgii: Vrací se původní Angry Birds

Rovio Classics Angry Birds hra 2022 remake

Jedna z největších legend hraní na chytrých mobilních telefonech, ztřeštěná zvířecí “katapultovka” Angry Birds, se vrací v téměř původní podobě do Obchodu Google Play a App Store. Hra pojmenovaná jako Rovio Classics: Angry Birds je od základu přepracovaná pro moderní zařízení, ale vrací se ke starým levelům, kapitolám, ukrytým hříčkám a dalšímu dobře známému obsahu. “Natáhněte prak, nechte ptáky létat a vychutnejte si slastnou destrukci,” lákají autoři.

Ve hře je mimo jiné také proslulý pták “Mighty Eagle”, který byl v původní verzi k dispozici za poplatek, ale v novince bude klasickou součástí. Remake Rovio Classics: Angry Birds jako celek není bezplatná hra, ale vyjde pouze na směšných 24 Kč.

Díky tomuto malému poplatku neobsahuje reklamy a aplikace ani neláká na dodatečné dokupování obsahu skrze mikrotransakce. Hráči se mohou těšit celkem na 8 epizod s více než 390 postupně náročnějšími levely. Staronový Angry Birds titul má momentálně v Obchodě Google Play velmi hezké hodnocení 4,8 hvězdičky.

Které předchozí verze Angry Birds jste hráli?

Zdroj: Rovio

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)