Rootless Launcher inspirován Pixelem nyní oficiálně stáhnete z Google Play

google pixel rootless launcher

V minulém roce se hodně rozmohly launchery, které v mnohém připomínají Google Pixel Launcher. Znát můžete Lawnchair, Lean Launcher nebo Rootless Launcher. Právě Rootless byl první, který dokázal věrně napodobit vzhled Pixelů. Nyní se oficiální cestou dostal i do obchodu Google Play. Už tak nemusíte hledat APK soubory ručně na internetu.

Rootless Launcher přináší vzhled Pixel 2 telefonů

V základu v podstatě nepoznáte rozdíl mezi originálním Pixel launcherem a Rootless launcherem. Například Google Feed nemá zcela stejný design jako na Google Pixel 2 telefonech, funkčnost je nicméně stejná. Samozřejmě také chybí funkce z Androidu 9 Pie, který již uživatelé Pixel telefonů mají.

Nechybí podpora widgetu “At A Glance“. stejné rozvržení domácí obrazovky s widgetem pro vyhledávání v dolní části. Stejné je i otevírání menu s aplikacemi. Ten dokonce podporuje doporučené aplikace z Pixel telefonů.

Oproti originálu má i několik vylepšení. Můžete si vybrat z několika možných témat a dokonce použít vlastní balíček ikon, což v originálním Pixel launcheru nemůžete. K dispozici je také možnost úpravy tvaru ikon a podpora notifikačních teček. Zkrátka jednoduše řečeno, dostanete téměř stejný Pixel Launcher, který je ale obohacen o několik pokročilých funkcí.

Samozřejmě není tak pokročilý jako Nova nebo Action Launcher, ale na každodenní používání se dá bez problémů používat.

Rootless Launcher
Rootless Launcher

Jaký launcher momentálně na svém telefonu používáte?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)