Menu

Rootless Launcher inspirován Pixelem nyní oficiálně stáhnete z Google Play

V minulém roce se hodně rozmohly launchery, které v mnohém připomínají Google Pixel Launcher. Znát můžete Lawnchair, Lean Launcher nebo Rootless Launcher. Právě Rootless byl první, který dokázal věrně napodobit vzhled Pixelů. Nyní se oficiální cestou dostal i do obchodu Google Play. Už tak nemusíte hledat APK soubory ručně na internetu.

Rootless Launcher přináší vzhled Pixel 2 telefonů

V základu v podstatě nepoznáte rozdíl mezi originálním Pixel launcherem a Rootless launcherem. Například Google Feed nemá zcela stejný design jako na Google Pixel 2 telefonech, funkčnost je nicméně stejná. Samozřejmě také chybí funkce z Androidu 9 Pie, který již uživatelé Pixel telefonů mají.

Nechybí podpora widgetu “At A Glance“. stejné rozvržení domácí obrazovky s widgetem pro vyhledávání v dolní části. Stejné je i otevírání menu s aplikacemi. Ten dokonce podporuje doporučené aplikace z Pixel telefonů.

Oproti originálu má i několik vylepšení. Můžete si vybrat z několika možných témat a dokonce použít vlastní balíček ikon, což v originálním Pixel launcheru nemůžete. K dispozici je také možnost úpravy tvaru ikon a podpora notifikačních teček. Zkrátka jednoduše řečeno, dostanete téměř stejný Pixel Launcher, který je ale obohacen o několik pokročilých funkcí.

Samozřejmě není tak pokročilý jako Nova nebo Action Launcher, ale na každodenní používání se dá bez problémů používat.

Rootless Launcher
Rootless Launcher
Developer: Amir Zaidi
Price: Free

Jaký launcher momentálně na svém telefonu používáte?

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

AdamChovanec

AdamChovanec -42

27.8.2018 8:16

Já používán naprosto čistý android 8.1.0 a jsem s ním spokojen. Nepotřebuji nadstavbu, nechci, aby mi nikdo rypal do androidu

Cardi

cardi -324

27.8.2018 8:44

AdamChovanec: ja na S8+ nadstavbu a jsem rad že mi někdo rýpe do androidu

Uni

uni -189

27.8.2018 12:05

AdamChovanec: Jaké zařízení?

Radeg

radeg 34

27.8.2018 13:09

@cardi:
Co má nadstavba na S8+ co by nešlo doinstalovat pomocí aplikací třetí strany do čistého Androidu?
A když už budeš u tohoto výčtu, tak vypiš taky co všechno z nadstavby na S8+ nepoužíváš a nelze to ani odinstalovat.

Uni

uni -189

27.8.2018 13:18

radeg: SideSync, Dex mě napadá z těch užitečných. Asi příp. možnost theme pro aplikační výbavu Samsungu, který je ale upřímně dost nepoužitelná…

Vonbronin

von Bronin 4

13.9.2018 9:46

Rootless je zpět v obchodě, velmi jsem si oblíbil, hezké a jednoduché :) Zajímavé, že jiné”Pixel Launchery” mě nechytly…..

RSS (komentáře k článku)