Menu

Nova Launcher dostává velkou aktualizaci. Prozatím můžete stahovat beta verzi

Po téměř třech měsících jsme se dočkali nové verze Nova Launcher. Jde o verzi 6.0, i to značí, že jde o velkou aktualizaci, která přináší více novinek. A opravdu tomu tak je. Seznam novinek je oproti jiným aktualizacím poměrně obsáhlý. Prozatím jsou novinky dostupné v betaverzi. Brzy se však objeví i ve stabilní verzi.

Nova Launcher dostává velkou aktualizaci v6.0

Většina novinek se točí kolem nových možností, jak si launcher upravit podle svých představ. Z funkčního hlediska se změnilo nastavení. První si můžete všimnout toho, že samotné nastavení má rychlé vyhledávání, takže nemusíte prohledávat jednotlivé položky, když budete hledat jedno určité nastavení. Dále se také několik věcí přesunulo tak, aby se usnadnilo použití. Jde rozhodně o vítané novinky, protože s tím, jak samotný Nova Launcher bobtná o nové funkce, byl už někdy docela problém se orientovat.

Mezi nové funkce v samotném launcheru se nejvíce vývojáři zaměřili na možnost přizpůsobení vyhledávání v menu s aplikacemi. Nově se dá upravit úplně stejně jako vyhledávání na domovské obrazovce. Dále se přidala podpora pro nové adaptivní ikony. Nově se dá také vybrat z různých stylů pro složky, zapnout se dá automatická změna velikosti ikon tak, aby byly všechny stejně velké. Zároveň možnost změnit velikost ikon už je dostupná i bez nutnosti mít zaplacený prémiový Nova Launcher Prime. Betaverzi tohoto launcheru můžete stahovat buď přímo z Google Play (je potřeba se přihlásit do programu testování) nebo můžete instalovat ruční APK soubor, který můžete stáhnout z APKMirror.

Nova Launcher
Nova Launcher
Price: Free

Jak se vám líbí novinky v Nova Launcher v6.0?

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

Luap

Luap 23

8.8.2018 12:53

Už mám aktualizaci nainstalovanou.
Jen co je tragédie, zmizelo ovládaní “ok Google ” z domovské obrazovky…
A to byla ta nejlepší funkce…

Luki

luki 5

8.8.2018 14:17

Luap jak to myslíš? ,Mně OK Google z domácí obrazovky funguje. V nastavení je položka ok Google mezi gesty. Nebo máš na mysli ještě něco jiného?

Luap

Luap 23

8.8.2018 14:52

Jakou máš verzi?
Já 6.0 beta.

Luap

Luap 23

8.8.2018 15:03

Omlouvám se už jsem to našel a beru zpět…

RSS (komentáře k článku)