Oblíbená strategie ROME: Total War bude na Androidu ještě lepší: Hru obohatí nový datadisk

rome total war barbarian invasion android

Mobilní port známé strategie ROME: Total War obohatí brzy i datadisk Barbarian Invasion. Ten už je pro iPad dostupný od roku 2017. Nicméně společnost Feral Interactive nyní oznámila, že brzy vyjde i iPhone verze a hlavně se bude podporovat i Android.

Nový datadisk ROME: Total War – Barbarian Invasion se zaměřuje na poslední roky starověku

Zatímco v původní hře hrajete za Řím či okolní státy v době největšího rozkvětu, v datadisku Barbarian Invasion už se musíte zaměřit na to, jak co nejdéle udržet Řím ve svých rukou a neprohrát s barbary.

ROME: Total War – Barbarian Invasion for iPad – Gameplay trailer

ROME: Total War - Barbarian Invasion for iPad - Gameplay trailer

Bohužel se prozatím nezná přesné datum, kdy se datadisk objeví na Androidu. Nicméně bude to během tohoto roku. Vývojáři z Feral Interactive dávají přednost systému od Applu, kde vydávají hry jako první. Například přímo na základní hru ROME: Total War jsme na Androidu museli čekat více než dva roky, vyšla teprve na konci minulého roku.

Dobrou zprávou je alespoň to, že mobilní verze hry je minimálně stejně dobrá jako PC verze, která vyšla před mnoha lety. Dokazuje to i průměrné hodnocení na Google Play, které je v době psaní této zprávy 4,5.

ROME: Total War
ROME: Total War

Hráli jste již ROME: Total War na Androidu? Jak se vám hra líbí?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)