Oblíbená strategie Rome: Total War se konečně dostává na Android

rome total war android

Rome: Total War je jeden z nejoblíbenějších dílů Total War. Herní série, která již dlouhé roky přináší PC hráčům obrovské bitvy z historie, ale i fantasy. Už podle názvu je jasné, že tento díl se odehrává ve starověku. Původně hra vyšla v roce 2004, před dvěma lety se objevila v předělané verzi na iOS. Téměř po dvou letech se objeví konečně na Androidu.

ROME: Total War si na Androidu zahrajeme již tuto zimu

Studio Feral Interactive, které stojí za iOS verzí Rome: Total War, před malou chvíli oznámilo, že zanedlouho vyjde Android verze. I ta bude speciálně upravena pro dotykové displeje. Kompletně se předělalo uživatelské rozhraní a ovládání. Cena nebyla ještě odhalena, ale pokud se podíváme na cenu iOS verze, tak stojí 10 dolarů. Je velice pravděpodobné, že stejná částka bude i na Androidu.

ROME: Total War — Coming to Android

ROME: Total War — Coming to Android

Pro hru jako je ROME: Total War se hodí co největší displej, protože ovládáte stovky jednotek zároveň. Ideální jsou rovnou tablety, nebo telefony s displejem o velikosti 5,5 palce a výš. I když se jedná původně o hru z roku 2004, tak se dá očekávat, že bude vyžadovat výkonnější telefon. Rozhodně jde ale o dobrou zprávu, protože jak na PC, tak i na iOS se jedná o skvělou strategii. Pokud se hře bude na Androidu dařit, možná se brzy dočkáme i plnohodnotné Civilizace, která už je dostupná na konkurenčním systému od Applu.

Hráli jste někdy hru ze série Total War? Těšíte se na Android verzi?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)