Roger Federer a Google Glass = tenis z pohledu první osoby [video]

Roger-Federer-Through-Glass

Stále platí, že Roger Federer je jedním z nejlepších tenistů světa a za svou kariéru posbíral nespočet grandslamových a turnajových vítězství. Video, které se v týdnu objevilo na YouTube účtu slavného tenisty ukazuje, jak si zatrénoval s chytrými brýlemi Google Glass. Shot vznikl již dříve, ale na internet se dostal až nyní. Roger se se svým trenérem Stefanem Edbergem vydal do Google Campusu v americkém Mountain View, kde si vyzkoušel chytré brýle a následně si s nimi i zahrál. Jedinou vadou na kráse přiloženého videa je možná příliš častý střih, který nenechá záběry z Glass vyniknout.

Roger Federer Google Glass

Sám Roger Federer k natáčení řekl: “Nestává se často, aby se lidé mohli na tenis podívat i z jiného úhlu. Snad si to fanoušci užijí.” Google se snaží, aby byl jeho revoluční projekt co nejvíce vidět. Legendární hráč je jistě dobrým marketingovým nástrojem.

Roger Federer through Glass

Roger Federer through Glass

Přijďte si Google Glass vyzkoušet na Android RoadShow do vašeho města.

registraceHome

Zdroj: TheVerge.

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

google-glass-model

Známe cenu Google Glass již dnes?

Zprávičky David Mysliveček David Mysliveček
1 min. uložit na později

Komentáře (8)