ROCKI: Bezdrátová hudba z vašeho smartphonu do všech reproduktorů

Rocki cover

Máte doma starou repro soustavu, HiFi věž nebo domácí kino, které hrají stále dobře, ale schází jim moderní vychytávky, jako je například bezdrátové přehrávání hudby? Tak to pro vás máme dobrou zprávu. Na serveru Kickstarter, který zprostředkovává komunitní financování nadějných nápadů, svého cíle 50 tisíc dolarů dosáhl další zajímavý projekt. Jedná se o malou krabičku Rocki, která po připojení dodávaným 3,5 jack kabelem nebo kabelem s koncovkou Cinch (konektor RCA) promění jakýkoliv reproduktor v síťový prvek vaší domácí WiFi. Díky napojení reproduktorů do WiFi sítě na nich budete moci přehrávat hudbu bezdrátově ze všech zařízení připojených do této sítě. Rocki bude mít obslužnou aplikaci pro zařízení se systémy Android, iOS a díky podpoře HTML5 bude možné pohodlně přehrávat i z webového prohlížeče všech ostatních zařízení.

Rocki WiFi Music

Cena minimální podpory projektu, za kterou zařízení obdržíte, je 49 dolarů (cca. 990 Kč) bez daně a poštovného, které mimo USA stojí dalších 15 dolarů (cca. 300 Kč). Rocki bude dostupný v následujících šesti barvách – zelená, černá, žlutá, červená, růžová a fialová.

http://youtu.be/WNJyx0q_OBE

 

zdroj: Kickstarter

Dnes 30.11.2013 máte poslední možnost hlasovat a zařadit se tak do soutěže o nejlepší Android telefony a tablety na českém trhu.

Android roku 2013

 android-roku-2013-hlasuj

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (18)