Menu

Sekačky Robomow vám usnadní život – na pražské Roadshow nebudou chybět

Robotické sekačky se mohou stát užitečnými pomocníky těm, které sekání trávy zrovna moc nebaví a svůj čas by raději věnovali něčemu jinému. Díky firmě Robomow, která nám dva modely zapůjčila na dlouhodobé testování vám můžeme tyto moderní roboty na kolečkách ukázat i na pražské Android Roadshow. Možná si teď říkáte, že sekačky (byť chytré) nemají nic společného s telefony. To je ale omyl, neboť se skrze smartphone dají ovládat. Vy se tak místo ježdění po zahradě můžete pohodlně usadit, dát si drink a nechat sekačku Robomow udělat práci za vás.  Oproti konkurenčním modelům, určeným pro stejnou velikost trávníku, jsou sekačky Robomow silnější, rychlejší a navíc perfektně zarovnává i okraje trávníku, protože jako jediné na trhu sečou i za stopou svých kol.  K vidění budou modely RC306 a RS622.

Robomow-RC306 (48)

Kde si můžu sekačky Robomow prohlédnout?

Chytré sekačky a spousty dalších vychytávek si můžete prohlédnout již příští sobotu 21.6. během pražské zastávky Android Roadshow. Ta se uskuteční v Konferenčním Centru U Hájků, které najdete na adrese Na Poříčí 1052/42. Lze využít i vstup skrze Designhotel Elephant, ulicí Na Florenci 29. A mimochodem, náš redaktor Honza Dolejš napsal o sekačce Robomow RC306 i podrobnou recenzi.

Logo_U hajku_redesign-cz

Kromě sekaček na vás bude čekat elektromobil Tesla Model S, chytré brýle Google Glass či oficiální představení vlajkové lodi LG G3 pro Českou republiku. A samozřejmě spousta soutěží, technologických vychytávek a zábavy.

Android RoadShow 2014 limited

Nezapomeňte, že za 10 pozvaných lidí, kteří na akci skutečně dorazí, od nás dostanete tričko z limitované edice Android Roadshow zcela zdarma.

Registrace již běží, přidejte se k více než 1 000 fanouškům moderních technologií.

registrace roadshow

 

Komentáře

Mach4

Petr MišákAdministrátor 24

12.6.2014 21:18

Prej tyto sekačky budou přímo na akci jezdit, jsem zvědavej :)

jamesak

z aplikace
13.6.2014 8:54

Asi si ji koupím, už mě to sekání nebaví, jen ještě počkám do příští sezony nebo na podzim, snad cena pude trochu dolů…

Fazol

Fazol

13.6.2014 10:16

… a za chvili budeme jenom sedet a kynout, protoze vsechno pojede pres telefon a google brejle a super hodinky. A na druhe ruce budeme mit fit bit neco abychom si to kynuti hlidali :)

Honzaaaaaaaaaa

z aplikace
13.6.2014 10:41

Tak lidi si koupej robo sekacky aby se nenadreli a pak si koupej fitbit aby nahodou neztloustli :-D

RSS (komentáře k článku)