Elektromobil Tesla Model S přijede i na pražskou Android RoadShow

tesla model s cover

Dnes tu máme něco speciálního pro automobilové nadšence. Po úspěšné zastávce Android RoadShow v Ostravě přijede nejpokročilejší elektromobil světa, Tesla Model S, i do Prahy. Že vám elektromobily zrovna nevoní? To jste ještě neviděli Teslu.

tesla model s Praha

Nejedná se o žádné “prdítko” s dojezdem 50 kilometrů a maximálkou 80 km/h. Tesla Model S umí vystřelit z nuly na sto za 4,2 sekundy. Maximální rychlost byste na českých silnicích ani neměli zkoušet. Jede přes 200 km/h. A že se za chvíli vybije? Ale kdepak. Na jedno nabití zvládne přes 400 kilometrů.

newsletter cover

Díky interiéru napěchovaném elektronikou si u nás v redakci Tesla vysloužila přezdívku “smartphone na kolečkách”. Přijďte se i vy podívat, co tento elektromobil v hodnotě 3,3 milionu korun umí.

2013-Tesla-Model-S-cockpit

Kde a kdy si mohu Tesla Model S prohlédnout?

Pražská zastávka Android RoadShow se koná již za 10 dní. Tedy 21. 6. Setkáme se v Konferenčním Centru U Hájků, které najdete na adrese Na Poříčí 1052/42. Lze využít i vstup skrze Designhotel Elephant, ulicí Na Florenci 29.

Logo_U hajku_redesign-cz

Přidejte se k více než 670 registrovaným účastníkům.

L-9840

prijd na ARS

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)