TOPlist

Revolut přepracoval svou mobilní aplikaci. Je přehlednější a má nové widgety

revolut nová aplikace
  • Aplikace Revolut se dočkala nového uživatelského rozhraní 
  • Nabízí nové widgety, ale také možnost změny tapetu či motiv
  • Kromě toho je prý přehlednější pro ty, kteří používají Revolut jako primární účet

Bankovní služba Revolut dnes uvedla na trh svou nejnovější verzi aplikace Revolut 10. Ta bude již brzy k dispozici více než 35 milionům zákazníkům po celém světě. V České republice ji používá přes 600 tisíc uživatelů (počet uživatelů v ČR využívajících Revolut se mimochodem za poslední rok zvýšil o třetinu) a firma tvrdí, že nová aktualizace je dosud tou nejlepší verzí. Přináší sebou řadu změn a některé nové funkce.

Design aplikace je minimalističtější a nabízí čistý a moderní vzhled, který dle je dle firmy uživatelsky přívětivější. Aplikace je navržena tak, aby zjednodušila každodenní správu financí se zvláštní pozorností pro ty, kteří používají Revolut jako primární účet. Společnost údajně vyslyšela připomínky uživatelů, kteří vyžadovali efektivnější rozhraní, výsledkem má být aplikace, která je nejen vizuálně zajímavá, ale také maximálně funkční. Jednodušší rozhraní pak napomáhá ještě rychlejšímu odesílání peněz.

revolut 10

Přepínání mezi účty má být čistší a přehlednější, takže lze snadno sledovat peníze mezi více měnami, spořícími účty, kapsami a společným účtem. Co se týče vzhledu, můžete nově snadno měnit motiv aplikace, využít lze ale také nových widgetů pro funkce, které využíváte nejčastěji. V neposlední řadě si v aplikaci lze změnit také tapetu. Určitou změnou prošla také funkce Kapsy, která funguje jako podúčet, kde lze předem zajistit peníze na zaplacení výdajů.

Revolut: Spend, Save, Trade
Revolut: Spend, Save, Trade

Jak aktualizovat na Revolut 10?

  • Přejděte do obchodu s aplikacemi
  • Vyhledejte Revolut
  • Klepněte na Aktualizovat
  • Ujistěte se, že aktualizujete na nejnovější verzi 10
  • Nyní se vraťte do aplikace Revolut a zapněte novou funkci v nabídce Profil

Aktualizace v tuto chvíli probíhá postupně, takže může nějakou dobu trvat, než se dostane i k vám. Nicméně v době psaní článku jsme měli Revolut 10 dostupný na iOS i Androidu.

„Revolut 10 je naším největším krokem vpřed, který umožňuje našim zákazníkům, aby si z Revolutu udělali svůj primární účet. Vybudovali jsme Revolut 10, abychom zákazníkům pomohli získat jasný přehled o všech jejich účtech a penězích na jednom místě, a možnost procházet oblíbenými funkcemi a produkty. Doufáme, že aktualizovaný a jasnější design pomůže zákazníkům Revolutu prozkoumat stávající funkce a produkty, o kterých možná nevěděli, že je mají na dosah ruky. Víme, že každý zákazník je jedinečný a má individuální potřeby, takže jsme velmi rádi, že můžeme nabídnout možnosti přizpůsobení, včetně widgetů, kde mohou zákazníci zadávat karty nebo oblíbené příjemce přímo na domovské obrazovce a přesunout peníze jedním klepnutím. Bez ohledu na to, kde se na své finanční cestě nacházíte, s Revolutem budeme mít své peníze pod palcem,“ vyjádřil se k nové aktualizaci Ivan Chalov, vedoucí maloobchodu společnosti Revolut.

Jak se vám líbí nová verze aplikace Revolut?

Zdroj: Revolut, tisková zpráva

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)