Vyzkoušejte na jedno kliknutí, bez stahování a zdarma Resident Evil Village na PC či telefonu

resident evil village zdarma google stadia

Hra Resident Evil Village od studia Capcom, která patří bezpochyby k těm vůbec nejlepším dílům celé série původně vyšla už 2. května 2021 na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series a streamovací platformu Google Stadia. Nyní přišlo studio s nabídkou, kterou budete těžko odmítat. Přímo v prohlížeči si totiž můžete bez jakékoliv registrace hru vyzkoušet zcela zdarma na jedno kliknutí díky technologii Google Immersive Stream.

Resident Evil Village vyšel i na Google Stadia

Právě tuto technologii používá i Google Stadia, což znamená, že je možné zahrát si ji nejen na počítačích, ale také tabletech či telefonech ve Full HD rozlišení. Jestliže tedy váháte nad tím, zda si ji koupit na vaší platformu za plnou cenu, můžete si ji na nějakou dobou vyzkoušet úplně zdarma. O to praktičtější je fakt, že nemusíte nic stahovat. Jednodušeji už to vymyslet nešlo. K hraní budete potřebovat klávesnici, myš nebo gamepad. Na Android zařízení můžete využít i dotykové ovládání, které je ale poměrně krkolomné.

Resident Evil Village Trailer | Resident Evil Showcase

Resident Evil Village Trailer  | Resident Evil Showcase

Stadia
Stadia

Vyzkoušíte Resident Evil Village?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)