TOPlist

Nový Bluetooth reproduktor Xiaomi v sobě ukrývá i rychlou 20W bezdrátovou nabíječku

bluetooth reproduktor xiaomi zmi

Nový Bluetooth reproduktor Xiaomi ZMI byl představen v Číně. Není to však obyčejný Bluetooth reproduktor, kterých jsou na trhu stovky. Xiaomi opět zkombinovalo několik věcí dohromady a samozřejmě nechybí ani nízká cena. V Číně začíná na částce 149 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 640 Kč.

Představení Bluetooth reproduktoru Xiaomi ZMI

Po designové stránce připomíná chytrý reproduktor Amazon Echo Dot, uvnitř Xiaomi ZMI reproduktoru nicméně žádného asistenta nenajdete. Místo toho má rychlé 20W bezdrátové nabíjení Qi, takže může nabíjet v podstatě libovolné zařízení, které podporuje tento nabíjecí standard. Dokáže nabíjet i telefony s obalem, a to až do tloušťky 4mm. Telefon Xiaomi Mi 10 Pro s 4 500 mAh baterií nabije z nuly na 50 procent během 39 minut.

Zajímavostí jsou i RGB LED diody, které si můžete libovolně měnit v aplikaci Xiaomi Home. Propojení s telefonem nebo jiným zařízením, které bude sloužit jako zdroj audia, probíhá pomocí Bluetooth 5.0. Zvuk následně můžete poslouchat z 5W reproduktoru. Xiaomi nedávno představilo i jiný podobný reproduktor, který je však dražší. Za vyšší cenu nabídne rychlejší 30W bezdrátové nabíjení a má také například NFC pro rychlé propojení s telefonem. Xiaomi ZMI reproduktor je prozatím dostupný v Číně.

Jak se vám líbí spojení reproduktoru a bezdrátové nabíječky?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)