Chystaný RedmiBook Pro 2022 poodhalen. Počítat můžeme s procesory AMD Ryzen

xiaomi redmibook pro

Je tomu jen pár hodin, co společnost Xiaomi oznámila, že řadu Redmi Note 11T a také Xiaomi Mi Band 7 představí již v úterý, 24. května. Mimo to se ale dostane také na notebook. Konkrétně půjde o RedmiBook Pro 2022 Ryzen Edition.

RedmiBook Pro 2022 Ryzen Edition klepe na dveře

Čínská firma zpravidla představuje dva modely svých RedmiBooků Pro, které se liší v použitém procesoru. U tohoto konkrétního kousku můžeme samozřejmě očekávat procesor AMD Ryzen z řady 6000H, které představují (na rozdíl od řady U, která se soustředí na energetickou efektivitu a tím pádem lepší výdrž baterie) vysoký výkon. Firma nás rovněž seznámila s faktem, že zobrazovadlem bude 14palcový displej. Spekuluje se o vysokém rozlišení nebo 90Hz obnovovací frekvence, avšak tyto informace zatím nejsou potvrzené.

RedmiBook 15 Pro Review (2022 Edition)

RedmiBook 15 Pro Review (2022 Edition)

Notebooky RedmiBook Pro patří do segmentu prémiovějších strojů, takže můžeme očekávat také špičkové zpracování a kovovou konstrukci. Více informací se tedy dovíme už za pár dní.

Koupili byste si notebook od Xiaomi?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)