Redmi zítra představí nové telefony Note 9. Unikají detailní fotografie

redmi zítra představí note 9

Bývalá podznačka společnosti Xiaomi – Redmi zítra představí nové telefony Note 9. Očekává se, že se na pódium dostanou hned tři různé modely – standardní Redmi Note 9, Redmi Note 9 Pro a Redmi Note 9 Max. První dva jmenované jsme mohli navíc spatřit v benchmarku Geekbench, který potvrdil jeho specifikace. Na co se tedy můžeme těšit?

Redmi představí zítra hned tři nové Note 9 telefony

Standardní Redmi Note 9 bude dle všeho disponovat čipsetem MediaTek Helio P65, kterému bude sekundovat 6 GB operační paměti RAM. Z výroby bude samozřejmě předinstalován nejnovější Android 10. Co se týče Pro verze, tam není stále o čipsetu jasno, každopádně kapacita RAM paměti má být o 2 GB větší. Samotná fotografie nám bohužel neodhaluje žádné konkrétní specifikace, ale ukazuje zadní stranu zařízení, na které vidíme čtvercovitý fotoaparát. Na rozdíl od předchůdce nevidíme čtečku otisků prstů vzadu, jelikož bude pravděpodobně umístěna do power tlačítka na pravém boku.

Redmi zítra představí Note 9

Dalším detailem je barevné provedení. Zatím víme, že dorazí v barvách Aurora Blue, Glacier White a Interstellar Black. Ovšem konkrétní kus, na který se díváme je zabalen do červené, což znamená, že se nám nabídka rozroste. Na oficiální potvrzení si však budeme muset počkat do zítřejšího podvečera. Konference začíná v 19:30 našeho času. Hned jak budou telefony představeny, budeme vás samozřejmě informovat.

Těšíte se na nové Redmi telefony?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)