Redmi X: Xiaomi chystá čtečku otisků prstů v displeji u levného telefonu

xiaomi redmi x ctecka otisku prstu v displeji

Název Redmi X se poprvé spojoval s telefonem Redmi Note 7, což už jak víme, není pravda. Pod Redmi X se schovává jiný telefon, který se představí 15. února. Spekuluje se, že by mohlo jít o Redmi Note 7 Pro. Půjde tedy o vylepšenou verzi tohoto telefonu. Nejzajímavější má být to, že Xiaomi chystá do tohoto telefonu přidat čtečku otisků prstů v displeji. To je funkce, kterou jsme mohli vidět v podstatě jen u prémiových telefonů.

Redmi X má přinést prémiové funkce do nižší střední třídy

Mobilní technologie se neustále posunují dopředu a tím se i zlevňují. Ještě minulý rok byla čtečka otisků prstů v displeji výsadou několika prémiových telefonů. Nyní už bychom se měli dočkat integrace do levných Redmi telefonů. Alespoň na to láká nová pozvánka Xiaomi. Redmi X se má představit 15. února, tedy chvíli před veletrhem MWC 2019.

Redmi-X-xiaomi-pozvankaPozvánka na představeni Redmi X

Očekává se, že Redmi X (pravděpodobně Redmi Note 7 Pro) bude mít čipset Snapdragon 710 nebo Snapdragon 675 a také fotoaparát s 48 MPx. Akorát se má využívat Sony snímač, namísto Samsungu, který má klasický Redmi Note 7. I samotné datum představení naznačuje, že by se mohlo jednat o Pro verzi. Minulý rok se ve stejnou dobu představil Redmi Note 5 Pro. Představení telefonu je většinou spojené s oslavami Svátku jara (Čínsky nový rok).

Zpravodajství o Xiaomi vzniká za podpory Xiaomi-Czech.cz

Těšíte se na první levnější telefony se čtečkou otisků prstů v displeji?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)